Άγιος Θωμάς: Απέναντι στη Θύελλα Αγίου Δημητρίου για την 1η αγωνιστική

Για την 1η αγωνιστική του 2ου ομίλου της Α΄ ΕΠΣΑ ο Άγιος Θωμάς υποδέχεται την Θύελλα Αγίου Δημητρίου, σε ένα αρκετά δυνατό παιχνίδι.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Αγίου Θωμά μέχρι και την τελευταία αγωνιστική:

1η Αγωνιστική

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ                                                                                           

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ                                                                                       

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ                                                                                 

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                  

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                                                                                            

Ρεπό: ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

2η Αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ                                                                                     

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ                                                                                        

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ                                                                                     

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ                                                                                     

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ                                                                                           

Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                              

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ                                                                           

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ                                                                                             

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ                                                                                   

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ                                                                                   

Ρεπό: ΧΑΛΑΝΔΡΙ

4η Αγωνιστική

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                                                                                   

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ                                                                                

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ                                                                                          

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ                                                                                          

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ                                                                                 

Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ                                                                                             

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ                                                                                        

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ                                                                                              

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ                                                                                        

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ                                                                                         

Ρεπό: ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

6η Αγωνιστική

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                  

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                                                                                      

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ                                                                                

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ                                                                               

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ                                                                                            

Ρεπό: ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

7η Αγωνιστική

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ                                                                                       

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ                                                                                

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ                                                                                       

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ                                                                                  

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ                                                                                    

Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

8η Αγωνιστική

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ                                                                                     

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ                                                                                      

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ                                                                                           

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                                                                                          

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                              

Ρεπό: ΣΟΥΡΜΕΝΑ

9η Αγωνιστική

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ                                                                                          

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ                                                                                         

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ                                                                                   

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ                                                                                    

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ                                                                                   

Ρεπό: ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

10η Αγωνιστική

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ                                                                                

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                                                                                 

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                             

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ                                                                                          

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ                                                                                         

Ρεπό: ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

11η Αγωνιστική

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ                                                                                      

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ                                                                               

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ                                                                                  

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ                                                                                           

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ                                                                                        

Ρεπό: ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

12η Αγωνιστική

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ                                                                                            

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ                                                                                       

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ                                                                                

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ                                                                                  

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ                                                                                            

Ρεπό: ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

13η Αγωνιστική

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                      

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ                                                                                        

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ                                                                                     

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ                                                                                     

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ                                                                                           

Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

14η Αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                                                                                              

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ                                                                                           

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ                                                                                             

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ                                                                                   

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ                                                                                   

Ρεπό: ΧΑΛΑΝΔΡΙ

15η Αγωνιστική

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ                                                                                   

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ                                                                                

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ                                                                                          

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ                                                                                          

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ                                                                                 

Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16η Αγωνιστική

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                             

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                                                                                        

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ                                                                                             

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ                                                                                        

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ                                                                                         

Ρεπό: ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

17η Αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ                                                                                  

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ                                                                                      

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ                                                                                

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ                                                                               

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ                                                                                            

Ρεπό: ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

18η Αγωνιστική

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ                                                                                        

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ                                                                                        

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ                                                                                  

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                                                                                    

Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

19η Αγωνιστική

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ                                                                                     

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ                                                                                     

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ                                                                                           

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ                                                                                          

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ                                                                                              

Ρεπό: ΣΟΥΡΜΕΝΑ

20η Αγωνιστική

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ                                                                                          

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ                                                                                         

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                                                                                   

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                    

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ                                                                                    

Ρεπό: ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

21η Αγωνιστική

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ                                                                                

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ                                                                                 

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ                                                                                             

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ                                                                                          

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ                                                                                         

Ρεπό: ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

22η Αγωνιστική

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ                                                                                      

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ                                                                               

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ                                                                                   

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                           

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                                                                                        

Ρεπό: ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ